Kategorija

Tīra miesa, tīrs gars

Pārtikas produktu lielapjoma ražošanai svaiguma uzturēšanai un derīguma termiņa pagarināšanai ir jāiekļauj noteiktas sintētiskās piedevas. Pārtikas piedevas tiek izmantotas arī nefasētu produktu pievienošanai pārtikai, kā arī aromatizēšanai un krāsošanai.

Piedevas parasti ir sintētiskas vai iegūtas no dabīga avota, un ar tām manipulē tā, ka tās veic darbu, kas sākotnēji nebija paredzēts.

Piedevu kombinācijas vienā pārtikas produktā varētu ietvert – krāsvielu, konservantu un aromatizētāju ar vienu vai visām piedevām no sintētiskiem avotiem.

Dzīvošana dabiski prasa pastāvīgu apņemšanos samazināt ķīmisko slodzi, ko mēs patērējam pārtikā. Mēs to varam izdarīt, nepārtraukti pētot produktu sastāvdaļas un izpētot etiķetes uz komerciāli ražotiem pārtikas produktiem.

Alternatīva produktu etiķešu iepazīšanai ir izvēlēties atpazītus zīmolus un patērēt pēc iespējas vairāk svaigu augļu, dārzeņu un gaļas, kas nav pārstrādāti. Jūs arī gūtu labumu, meklējot pārtiku no sertificētiem bioloģiskajiem audzētājiem.

Ēst veselīgu bioloģisko pārtiku ir liela daļa no veselīga dzīvesveida uzturēšanas, taču svarīga ir arī fiziskā aktivitāte. Mērena aktivitāte, piemēram, ātra staigāšana, lielā mērā palīdz gūt labumu mūsu vispārējai veselībai. Mēs varam arī sasniegt gan augstas kvalitātes barojošu pārtiku, gan uzturēt mērenu aktivitātes līmeni, audzējot savus organiskos un dabiskos augļus un dārzeņus mūsu pašu pagalmos.

Labs ēšanas plāns ietvers arī dabisko un organisko piedevu, kurā ir daudz antioksidantu, lai palīdzētu izvadīt toksīnus no ķermeņa.